IS175A5R0KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IS175A5R0KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES BRAKE BLEEDER 5 OHM 10% 175W
Ngā Rauemi: IS175A5R0KE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IS175A5R0KE
Tau Wae IS175A5R0KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES BRAKE BLEEDER 5 OHM 10% 175W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5060 pcs Pepa Raraunga IS175A5R0KE.pdf
Momo Bleeder, Braking Te manawanui ±10%
Te Tae Tema ±250ppm/°C Raupapa IS
Tuhinga 5 Ohms Mana (Watts) 175W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q10078160
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Ohms ±10% 175W Bleeder, Braking Specialized Resistor Thick Film ±250ppm/°C Surface Mount Te hanganga Thick Film
Nga tono Heatsinkable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IS15SBFP4B
IS15SBFP4B
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SMARTSWITCH COMPACT WHITE LED
I roto i te taonga: 4512 pcs
Tikiake: IS15SBFP4B.pdf
RFQ
IS181A
IS181A
Kaihanga: Isocom Components
Whakaahuatanga: OPTOISO 3.75KV TRANS MINI-FLAT
I roto i te taonga: 320775 pcs
Tikiake: IS181A.pdf
RFQ
IS15ESBFP4RGB
IS15ESBFP4RGB
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: LCD 64X32 RGB CMPCT WD SCRN
Tikiake: IS15ESBFP4RGB.pdf
IS15SBFP4RGB
IS15SBFP4RGB
Whakaahuatanga: SMARTSWITCH COMPACT RED/GRN/BLU
Tikiake: IS15SBFP4RGB.pdf
IS181B
IS181B
Kaihanga: Isocom Components
Tikiake: IS181B.pdf
IS15SACP4CF
IS15SACP4CF
Whakaahuatanga: SMARTSWITCH COMPACT RED/GRN LED
Tikiake: IS15SACP4CF.pdf
IS175B10RKE
IS175B10RKE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES BRAKE BLEEDER 10OHM 10% 175W
Tikiake: IS175B10RKE.pdf
IS181C
IS181C
Tikiake: IS181C.pdf
IS1800HG
IS1800HG
Kaihanga: Tripp Lite
Whakaahuatanga: ISOLATOR TRANSFORMER 18W