HVF2512T7502FE
OhmiteOhmite
HVF2512T7502FE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVF2512T7502FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 75K OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: HVF2512T7502FE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVF2512T7502FE
Tau Wae HVF2512T7502FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 75K OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26745 pcs Pepa Raraunga HVF2512T7502FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa HVF Tuhinga 75 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa HVF2512T7502FEBK
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.81mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 75 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HVF2512T5002FE
HVF2512T5002FE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 50K OHM 1% 1W 2512