HVF2512T5003FE
OhmiteOhmite
HVF2512T5003FE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVF2512T5003FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 500K OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: HVF2512T5003FE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVF2512T5003FE
Tau Wae HVF2512T5003FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 500K OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24141 pcs Pepa Raraunga HVF2512T5003FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa HVF Tuhinga 500 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa HVF2512T5003FEBK
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.81mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Thick Film