HVC2512T1004JET
OhmiteOhmite
HVC2512T1004JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVC2512T1004JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 1M OHM 5% 1W 2512
Ngā Rauemi: HVC2512T1004JET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVC2512T1004JET
Tau Wae HVC2512T1004JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 1M OHM 5% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47848 pcs Pepa Raraunga HVC2512T1004JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.138" W (6.30mm x 3.50mm)
Raupapa HVC Tuhinga 1 MOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa HVC2512T1004JETTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage Thick Film Te hanganga Thick Film