HVC1206Z5006JET
OhmiteOhmite
HVC1206Z5006JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HVC1206Z5006JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 500M OHM 5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: HVC1206Z5006JET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HVC1206Z5006JET
Tau Wae HVC1206Z5006JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 500M OHM 5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35698 pcs Pepa Raraunga HVC1206Z5006JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Raupapa HVC Tuhinga 500 MOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa HVC1206Z5006JETTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage Thick Film Te hanganga Thick Film