EVRT375ER47RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVRT375ER47RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 47 OHM 5% 1000W
Ngā Rauemi: EVRT375ER47RJE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVRT375ER47RJE
Tau Wae EVRT375ER47RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 47 OHM 5% 1000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4895 pcs Pepa Raraunga EVRT375ER47RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 2.008" Dia x 14.764" L (51.00mm x 375.00mm) Raupapa Euro-Power
Tuhinga 47 Ohms Mana (Watts) 1000W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohms ±5% 1000W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound