EVFT119EM47KJE
OhmiteOhmite
EVFT119EM47KJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVFT119EM47KJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 47K OHM 5% 72W
Ngā Rauemi: EVFT119EM47KJE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVFT119EM47KJE
Tau Wae EVFT119EM47KJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 47K OHM 5% 72W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5797 pcs Pepa Raraunga EVFT119EM47KJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 0.799" Dia x 4.685" L (20.30mm x 119.00mm) Raupapa Euro-Power
Tuhinga 47 kOhms Mana (Watts) 72W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47 kOhms ±5% 72W Wirewound Chassis Mount Resistor