EVFT119EM10RJE
OhmiteOhmite
EVFT119EM10RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVFT119EM10RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 10 OHM 5% 72W
Ngā Rauemi: EVFT119EM10RJE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVFT119EM10RJE
Tau Wae EVFT119EM10RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 10 OHM 5% 72W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5004 pcs Pepa Raraunga EVFT119EM10RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 0.799" Dia x 4.685" L (20.30mm x 119.00mm) Raupapa Euro-Power
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 72W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±5% 72W Wirewound Chassis Mount Resistor