EVFL252EP100JE
OhmiteOhmite
EVFL252EP100JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVFL252EP100JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 100 OHM 5% 280W
Ngā Rauemi: EVFL252EP100JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVFL252EP100JE
Tau Wae EVFL252EP100JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 100 OHM 5% 280W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1703 pcs Pepa Raraunga EVFL252EP100JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 1.299" Dia x 9.843" L (33.00mm x 250.00mm) Raupapa Euro-Power
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 280W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets, Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 280W Wirewound Chassis Mount Resistor