EVFL170EN470JE
OhmiteOhmite
EVFL170EN470JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVFL170EN470JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 470 OHM 5% 160W
Ngā Rauemi: EVFL170EN470JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVFL170EN470JE
Tau Wae EVFL170EN470JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 470 OHM 5% 160W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1672 pcs Pepa Raraunga EVFL170EN470JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 1.102" Dia x 6.614" L (28.00mm x 168.00mm) Raupapa Euro-Power
Tuhinga 470 Ohms Mana (Watts) 160W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets, Termination
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 470 Ohms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor