D100K1K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D100K1K5E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 100W
Ngā Rauemi: D100K1K5E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D100K1K5E
Tau Wae D100K1K5E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4976 pcs Pepa Raraunga D100K1K5E.pdf
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Lug
Raupapa Dividohm®210 Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 100W Packaging Bulk
Paa / Case Radial, 3 Lead, Tubular Ētahi Ingoa OHD100K1K5E
OHD100K1K5E-ND
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te roa 6.500" (165.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taimana 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length Momo Whakatika Slide
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
D100K1K5
D100K1K5
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 100W