D100K1K0E
OhmiteOhmite
D100K1K0E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D100K1K0E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 100W
Ngā Rauemi: D100K1K0E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D100K1K0E
Tau Wae D100K1K0E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5650 pcs Pepa Raraunga D100K1K0E.pdf
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Lug
Raupapa Dividohm®210 Tuhinga 1 kOhms
Mana (Watts) 100W Packaging Bulk
Paa / Case Radial, 3 Lead, Tubular Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa 6.500" (165.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taimana 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length