CR401-75AE
OhmiteOhmite
CR401-75AE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CR401-75AE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua ALUMINUM HEATSINK 75MM BLK ANODI
Ngā Rauemi: CR401-75AE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CR401-75AE
Tau Wae CR401-75AE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga ALUMINUM HEATSINK 75MM BLK ANODI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23874 pcs Pepa Raraunga CR401-75AE.pdf
Whānui 2.953" (75.00mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural 3.00°C/W Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Rectangular, Fins Raupapa CR
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-401
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi Whakaoti Black Anodized
Tuhinga Aluminum Alloy Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te roa 2.953" (75.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) - Taimana -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CR406
CR406
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 413MHZ WHIP STR UHF FEM