CR401-50AE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CR401-50AE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua ALUMINUM HEATSINK 50MM BLK ANODI
Ngā Rauemi: CR401-50AE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CR401-50AE
Tau Wae CR401-50AE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga ALUMINUM HEATSINK 50MM BLK ANODI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32976 pcs Pepa Raraunga CR401-50AE.pdf
Whānui 2.953" (75.00mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural 3.80°C/W Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Rectangular, Fins Raupapa CR
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-401
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi Whakaoti Black Anodized
Tuhinga Aluminum Alloy Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te roa 1.969" (50.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) - Taimana -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CR4004-000
CR4004-000
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: TAPE
I roto i te taonga: 62 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: RIVET BLIND 0.378" NYLON BLACK
I roto i te taonga: 150704 pcs
Tikiake: CR40-2-1.pdf
RFQ
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: RIVET BLIND 0.252" NYLON BLACK
I roto i te taonga: 152985 pcs
Tikiake: CR40-1-1.pdf
Whakaahuatanga: RIVET BLIND 0.500" NYLON BLACK