CR101-75AE
OhmiteOhmite
CR101-75AE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CR101-75AE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua ALUMINUM HEATSINK 75MM BLK ANODI
Ngā Rauemi: CR101-75AE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CR101-75AE
Tau Wae CR101-75AE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga ALUMINUM HEATSINK 75MM BLK ANODI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31304 pcs Pepa Raraunga CR101-75AE.pdf
Whānui 1.969" (50.00mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural 4.20°C/W Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Rectangular, Fins Raupapa CR
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-101
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi Whakaoti Black Anodized
Tuhinga Aluminum Alloy Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te roa 2.953" (75.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) - Taimana -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CR101J12S215QF
CR101J12S215QF
Kaihanga: C&K
Whakaahuatanga: SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V
I roto i te taonga: 60633 pcs
Tikiake: CR101J12S215QF.pdf
RFQ
CR101-50VE
CR101-50VE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: ALUMINUM HEATSINK 50MM DEGREASED
I roto i te taonga: 57174 pcs
Tikiake: CR101-50VE.pdf
RFQ
CR1025
CR1025
Kaihanga: Eveready (Energizer Battery Company)
Whakaahuatanga: BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM