CR101-50AE
OhmiteOhmite
CR101-50AE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CR101-50AE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua ALUMINUM HEATSINK 50MM BLK ANODI
Ngā Rauemi: CR101-50AE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CR101-50AE
Tau Wae CR101-50AE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga ALUMINUM HEATSINK 50MM BLK ANODI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55579 pcs Pepa Raraunga CR101-50AE.pdf
Whānui 1.969" (50.00mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural 5.30°C/W Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Rectangular, Fins Raupapa CR
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-101
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi Whakaoti Black Anodized
Tuhinga Aluminum Alloy Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te roa 1.969" (50.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant