C300KR12E
OhmiteOhmite
C300KR12E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C300KR12E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.12 OHM 10% 300W
Ngā Rauemi: C300KR12E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C300KR12E
Tau Wae C300KR12E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.12 OHM 10% 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2603 pcs Pepa Raraunga C300KR12E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Raupapa Corrib®280
Tuhinga 120 mOhms Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 400°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 120 mOhms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor