C300KR12
OhmiteOhmite
C300KR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C300KR12
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.12 OHM 10% 300W
Ngā Rauemi: C300KR12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C300KR12
Tau Wae C300KR12 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.12 OHM 10% 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2388 pcs Pepa Raraunga C300KR12.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 1.125" Dia x 8.500" L (28.58mm x 215.90mm) Raupapa Corrib®280
Tuhinga 120 mOhms Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa Q1142069 Tae Mahi -55°C ~ 400°C
Tae Whakatu Brackets (not included) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 120 mOhms ±10% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound