C264-085-3VE
OhmiteOhmite
C264-085-3VE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C264-085-3VE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua HEATSINK AND CLIPS FOR 3 TO-264
Ngā Rauemi: C264-085-3VE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C264-085-3VE
Tau Wae C264-085-3VE Kaihanga Ohmite
He Rahinga Kei te wātea 17281 pcs Pepa Raraunga C264-085-3VE.pdf
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Board Level, Vertical
Ētahi Ingoa C2640853VE Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Degreased Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te roa 3.346" (85.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.710" (18.03mm)