C264-030-1VE
OhmiteOhmite
C264-030-1VE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C264-030-1VE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua HEATSINK AND CLIP FOR TO-264
Ngā Rauemi: C264-030-1VE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C264-030-1VE
Tau Wae C264-030-1VE Kaihanga Ohmite
He Rahinga Kei te wātea 39575 pcs Pepa Raraunga C264-030-1VE.pdf
Whānui 1.500" (38.10mm) Momo Board Level, Vertical
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu -
Hanga Rectangular, Fins Raupapa C
Te whakakorenga o te mana @ te marangai - Kua whakakakahuhia te kohinga TO-264
Ētahi Ingoa C2640301VE Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi Whakaoti Degreased Tuhinga Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te roa 1.181" (30.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.710" (18.03mm)