BA116020R0KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA116020R0KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 20 OHM 10% 500W
Ngā Rauemi: BA116020R0KE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA116020R0KE
Tau Wae BA116020R0KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 20 OHM 10% 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5621 pcs Pepa Raraunga BA116020R0KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 6.299" L x 3.740" W (160.00mm x 95.00mm) Raupapa BA
Tuhinga 20 Ohms Mana (Watts) 500W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Ētahi Ingoa OHBA116020R0KE
OHBA116020R0KE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 385°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Wire Leads Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms ±10% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor