BA11601R00KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BA11601R00KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1 OHM 10% 500W
Ngā Rauemi: BA11601R00KE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BA11601R00KE
Tau Wae BA11601R00KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1 OHM 10% 500W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5609 pcs Pepa Raraunga BA11601R00KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 6.299" L x 3.740" W (160.00mm x 95.00mm) Raupapa BA
Tuhinga 1 Ohms Mana (Watts) 500W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Rectangular Case
Ētahi Ingoa OHBA11601R00KE
OHBA11601R00KE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 385°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Wire Leads Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±10% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor