711-10-T3E
Hua Hua
Tau Wae: 711-10-T3E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 10POS 7A 125V
Ngā Rauemi: 711-10-T3E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 297 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 711-10-T3E
Tau Wae 711-10-T3E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 10POS 7A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 297 pcs Pepa Raraunga 711-10-T3E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Raupapa 711
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 9.53mm Dia Ētahi Ingoa OH711-10-T3E
OH711-10-T3E-ND
Te Kaha Mahi 5.041 ~ 8.641gfm Tau o nga Tauranga 10
Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1 Te maha o nga Peke 3
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 10 Position SP10T 7A (AC/DC) 125VAC Panel Mount Te Whakaaro i muri i te Paepae 62.70mm
Whakatauranga onamata 7A (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Whakautu Whakamutunga -
Waehe ma te Poraka SP10T Tuhinga o te Maka 30°
Momo Kaihoko Flatted (6.35mm Dia) Te roa o te Kaihoko 12.70mm
Ngā Hua e hāngai ana
711-10E
711-10E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY 10POS 7A 125V
I roto i te taonga: 786 pcs
Tikiake: 711-10E.pdf
RFQ
711-10
Kaihanga: Ohmite