711-10-T2E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 711-10-T2E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 10POS 7A 125V
Ngā Rauemi: 711-10-T2E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 325 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 325 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 711-10-T2E
Tau Wae 711-10-T2E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 10POS 7A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 325 pcs Pepa Raraunga 711-10-T2E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Raupapa 711
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 9.53mm Dia Ētahi Ingoa OH711-10-T2E
OH711-10-T2E-ND
Te Kaha Mahi 5.041 ~ 8.641gfm Tau o nga Tauranga 10
Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1 Te maha o nga Peke 2
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 10 Position SP10T 7A (AC/DC) 125VAC Panel Mount Te Whakaaro i muri i te Paepae 45.20mm
Whakatauranga onamata 7A (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Whakautu Whakamutunga -
Waehe ma te Poraka SP10T Tuhinga o te Maka 30°
Momo Kaihoko Flatted (6.35mm Dia) Te roa o te Kaihoko 12.70mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
711-11-T2E
711-11-T2E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY 11POS 7A 125V
I roto i te taonga: 314 pcs
Tikiake: 711-11-T2E.pdf
RFQ
711-10-T3E
711-10-T3E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY 10POS 7A 125V
I roto i te taonga: 297 pcs
Tikiake: 711-10-T3E.pdf
RFQ
711-10-T2
711-10-T2
I roto i te taonga: 6038 pcs
Tikiake: 711-10-T2.pdf
711
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: STANDARD MOTOR 9100 RPM 6VDC
I roto i te taonga: 55070 pcs
Tikiake: 711.pdf
711-10
Tikiake: 711-10.pdf
Tikiake: 711-11-T2.pdf
711-10E
711-10E
I roto i te taonga: 786 pcs
Tikiake: 711-10E.pdf
711-00/00
Kaihanga: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Whakaahuatanga: PWR ENT PLUG IEC320-C13 R/A SCRW
Tikiake: 711-00/00.pdf
711
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HOUSING PLSTC BLK 2.38"LX1.75"W
Tikiake: 711.pdf
Kaihanga: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga: MOUNT CIRCULAR IC 0.085"
711-10-T3
711-10-T3
Tikiake: 711-10-T3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel