610SJR00300
OhmiteOhmite
610SJR00300 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 610SJR00300
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.003 OHM 5% 1W C BEND
Ngā Rauemi: 610SJR00300.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 610SJR00300
Tau Wae 610SJR00300 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.003 OHM 5% 1W C BEND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5983 pcs Pepa Raraunga 610SJR00300.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.441" L x 0.126" W (11.20mm x 3.20mm)
Raupapa 60S Tuhinga 3 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Strip, C Bend Ētahi Ingoa 610SJR003
610SJR00300BK
Tae Mahi -40°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.154" (3.90mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Strip, C Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element
Te hanganga Metal Element
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
610R10KL.09
610R10KL.09
Kaihanga: BEI Sensors
Whakaahuatanga: LINEAR POSITION SENSORCP
I roto i te taonga: 163 pcs
Tikiake: 610R10KL.09.pdf
RFQ
610SJR00300E
610SJR00300E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.003 OHM 5% 1W C BEND