610SJR00200E
OhmiteOhmite
610SJR00200E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 610SJR00200E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.002 OHM 5% 1W C BEND
Ngā Rauemi: 610SJR00200E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 610SJR00200E
Tau Wae 610SJR00200E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.002 OHM 5% 1W C BEND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73838 pcs Pepa Raraunga 610SJR00200E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±350ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.441" L x 0.126" W (11.20mm x 3.20mm)
Raupapa 60S Tuhinga 2 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Strip, C Bend Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.154" (3.90mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Strip, C Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element
Te hanganga Metal Element
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
610HR030E
610HR030E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.03 OHM 1W 3% AXIAL
I roto i te taonga: 125325 pcs
Tikiake: 610HR030E.pdf
RFQ
610SJR00300E
610SJR00300E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.003 OHM 5% 1W C BEND
I roto i te taonga: 80378 pcs
Tikiake: 610SJR00300E.pdf
RFQ
610SJR00200
610SJR00200
Whakaahuatanga: RES 0.002 OHM 5% 1W C BEND
Tikiake: 610SJR00200.pdf
610M
610M
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: NUT DRIVER SET HEX SOCKET 2 PC
Tikiake: 610M.pdf
610SJR00200E-T
610SJR00200E-T