602SJR00500E
OhmiteOhmite
602SJR00500E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 602SJR00500E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 5% 1/4W L BEND
Ngā Rauemi: 602SJR00500E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 602SJR00500E
Tau Wae 602SJR00500E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 5% 1/4W L BEND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4416 pcs Pepa Raraunga 602SJR00500E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm)
Raupapa 60S Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Strip, L Bend Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Strip, L Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element Te hanganga Metal Element