602SJR00300E
OhmiteOhmite
602SJR00300E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 602SJR00300E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.003 OHM 5% 1/4W L BEND
Ngā Rauemi: 602SJR00300E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 602SJR00300E
Tau Wae 602SJR00300E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.003 OHM 5% 1/4W L BEND Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72267 pcs Pepa Raraunga 602SJR00300E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD Rahi / Rahi 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm)
Raupapa 60S Tuhinga 3 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case Strip, L Bend Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Strip, L Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element
Te hanganga Metal Element
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
602SJR00500
602SJR00500
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.005 OHM 5% 1/4W L BEND
I roto i te taonga: 4753 pcs
Tikiake: 602SJR00500.pdf
RFQ
602W2CSXX55S40X
602W2CSXX55S40X
Kaihanga: Conec
Whakaahuatanga: CONN RCPT FEMALE SOCKETS 2POS
I roto i te taonga: 4122 pcs
Tikiake:
RFQ
602PTZ 000500
602PTZ 000500
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: RG59 +2C18 FS +2C18 CMP BPEEL
I roto i te taonga: 168 pcs
Tikiake:
602SJR00500E
602SJR00500E
Kaihanga: Ohmite
Tikiake: 602SJR00500E.pdf
Whakaahuatanga: RES 0.003 OHM 5% 1/4W L BEND