212-12T3E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 212-12T3E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 12POS 20A 150V
Ngā Rauemi: 212-12T3E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 165 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 165 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 212-12T3E
Tau Wae 212-12T3E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 12POS 20A 150V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 165 pcs Pepa Raraunga 212-12T3E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 150V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa 212
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 9.53mm Dia Ētahi Ingoa OH212-12T3E
OH212-12T3E-ND
Te Kaha Mahi 35 ~ 81gfm Tau o nga Tauranga 12
Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1 Te maha o nga Peke 3
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 12 Position SP12T 20A (AC/DC) 150VAC Panel Mount Te Whakaaro i muri i te Paepae 157.20mm
Whakatauranga onamata 20A (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Whakautu Whakamutunga -
Waehe ma te Poraka SP12T Tuhinga o te Maka 30°
Momo Kaihoko Flatted (6.35mm Dia) Te roa o te Kaihoko 12.70mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
212-12T2E
212-12T2E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY 12POS 20A 150V
I roto i te taonga: 285 pcs
Tikiake: 212-12T2E.pdf
RFQ
212-11T3E
212-11T3E
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY 11POS 20A 150V
I roto i te taonga: 162 pcs
Tikiake: 212-11T3E.pdf
RFQ
212-12T3
212-12T3
I roto i te taonga: 5465 pcs
Tikiake: 212-12T3.pdf
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY 3POS 20A 150V
I roto i te taonga: 289 pcs
Tikiake: 212-3T2E.pdf
I roto i te taonga: 4671 pcs
Tikiake: 212-3T3.pdf
212-3T2
212-3T2
Tikiake: 212-3T2.pdf
212-3
Tikiake: 212-3.pdf
212-12E
212-12E
I roto i te taonga: 688 pcs
Tikiake: 212-12E.pdf
I roto i te taonga: 203 pcs
Tikiake: 212-3T3E.pdf
212-12
I roto i te taonga: 594 pcs
Tikiake: 212-12.pdf
I roto i te taonga: 793 pcs
Tikiake: 212-3E.pdf
I roto i te taonga: 253 pcs
Tikiake: 212-12T2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel