212-11T3E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 212-11T3E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY 11POS 20A 150V
Ngā Rauemi: 212-11T3E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 162 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 162 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 212-11T3E
Tau Wae 212-11T3E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY 11POS 20A 150V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 162 pcs Pepa Raraunga 212-11T3E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 20V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 150V
Kāhua Whakamutunga Solder Lug Raupapa 212
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 9.53mm Dia Ētahi Ingoa OH212-11T3E
OH212-11T3E-ND
Te Kaha Mahi 35 ~ 81gfm Tau o nga Tauranga 11
Te maha o nga Porowhita mo te Poraka 1 Te maha o nga Peke 3
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakauruhia te Index Fixed Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Rotary Switch 11 Position SP11T 20A (AC/DC) 150VAC Panel Mount Te Whakaaro i muri i te Paepae 157.20mm
Whakatauranga onamata 20A (AC/DC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Whakautu Whakamutunga -
Waehe ma te Poraka SP11T Tuhinga o te Maka 30°
Momo Kaihoko Flatted (6.35mm Dia) Te roa o te Kaihoko 12.70mm