PDSP2113
Hua Hua
Tau Wae: PDSP2113
Kaihanga / Waitohu: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Whakaahuatanga hua DISPLAY PROG 8CHAR .200" 5X7 GRN
Ngā Rauemi: PDSP2113.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDSP2113
Tau Wae PDSP2113 Kaihanga OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5857 pcs Pepa Raraunga PDSP2113.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) - Rahi / Rahi 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)
Raupapa Alphanumeric Programmable Display™ Ētahi Ingoa Q68000A8505
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 260µcd
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hononga Roto -
Atanga Parallel, 8-Bit Whakaahuatanga Taipitopito Dot Matrix Display Module 5 x 7 Green Parallel, 8-Bit 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)