PDSP2111
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDSP2111
Kaihanga / Waitohu: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Whakaahuatanga hua DISPLAY PROG 8CHAR .200" 5X7 YLW
Ngā Rauemi: PDSP2111.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDSP2111
Tau Wae PDSP2111 Kaihanga OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 5408 pcs Pepa Raraunga PDSP2111.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) - Rahi / Rahi 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)
Raupapa Alphanumeric Programmable Display™ Ētahi Ingoa Q68000A8503
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela 210µcd
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hononga Roto -
Atanga Parallel, 8-Bit Whakaahuatanga Taipitopito Dot Matrix Display Module 5 x 7 Yellow Parallel, 8-Bit 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)