972-037-01SR071
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 972-037-01SR071
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua BACKSHELL CLAM 37POSITION BLUE
Ngā Rauemi: 972-037-01SR071.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 972-037-01SR071
Tau Wae 972-037-01SR071 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 46862 pcs Pepa Raraunga 972-037-01SR071.pdf
Te whakangungu Unshielded Raupapa 972
Te whakanoho - Tau o nga Tauranga 37
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Pūmārō Assembly Hardware, Strain Relief Ngā āhuatanga Mating Screws 4-40, Sealed
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Hinged Backshell Connector Blue 180° Unshielded Tae Blue
Momo Tae Round Waea Kawe 180°
Momo Accessory Hinged Backshell
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
972-037-01SR081
972-037-01SR081
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB37 CLAM SLIM YELLOW
I roto i te taonga: 45959 pcs
Tikiake: 972-037-01SR081.pdf
RFQ
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CABLE 8 COND 16AWG 100'
I roto i te taonga: 194 pcs
Tikiake: 9721 060100.pdf
RFQ
972-037-01SR061
972-037-01SR061
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB37 CLAM SLIM RED
I roto i te taonga: 49340 pcs
Tikiake: 972-037-01SR061.pdf
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: CBL 8COND 16AWG
I roto i te taonga: 41 pcs
Tikiake:
972-037-01S-011
972-037-01S-011
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB37 CLAM SLIM BLACK
Tikiake: 972-037-01S-011.pdf
9720S-22MMX10M
9720S-22MMX10M
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE ADHSV TRNSFR 0.87"X 10.9YDS
Tikiake: 9720S-22MMX10M.pdf
972-037-01SR031
972-037-01SR031
Whakaahuatanga: CONN BACKSHELL 37POS 180DEG GRAY
Tikiake: 972-037-01SR031.pdf
972-037-01SR011
972-037-01SR011
Tikiake: 972-037-01SR011.pdf
I roto i te taonga: 29 pcs
Tikiake:
972-A(BULK)
972-A(BULK)
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER BLADE IN LINE
Tikiake: 972-A(BULK).pdf
Whakaahuatanga: BACKSHELL DB37 CLAM TYPE YELLOW
Tikiake: 972-037-010-081.pdf
972-037-01S-031
972-037-01S-031
Tikiake: 972-037-01S-031.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel