9720S-22MMX10M
3M3M
9720S-22MMX10M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 9720S-22MMX10M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE ADHSV TRNSFR 0.87"X 10.9YDS
Ngā Rauemi: 9720S-22MMX10M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 9720S-22MMX10M
Tau Wae 9720S-22MMX10M Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE ADHSV TRNSFR 0.87"X 10.9YDS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1537 pcs Pepa Raraunga 9720S-22MMX10M.pdf
Whānui 0.87" (22.00mm) Whakamahi Electrically Conductive
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi 0.0012" (1.2 mils, 0.030mm)