195-026-213L551
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 195-026-213L551
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.195-026-213L551.pdf2.195-026-213L551.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
70 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 195-026-213L551
Tau Wae 195-026-213L551 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21453 pcs Pepa Raraunga 1.195-026-213L551.pdf2.195-026-213L551.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 195
Packaging Tray Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (4-40) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 2A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
195-044-113L031
195-044-113L031
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
I roto i te taonga: 16202 pcs
Tikiake: 195-044-113L031.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp
I roto i te taonga: 4556 pcs
Tikiake: 195-044-113-001.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Tikiake: 195-026-213-551.pdf
195-026-113L551
195-026-113L551
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Tikiake: 195-026-113L551.pdf
195-026-213L001
195-026-213L001
Tikiake: 195-026-213L001.pdf
Tikiake: 195-044-113L551.pdf
Tikiake: 195-044-113L001.pdf
Tikiake: 195-026-213L031.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel