195-026-213L001
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 195-026-213L001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.195-026-213L001.pdf2.195-026-213L001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
70 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 195-026-213L001
Tau Wae 195-026-213L001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20901 pcs Pepa Raraunga 1.195-026-213L001.pdf2.195-026-213L001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 195
Packaging Tray Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 2A