184-037-193L011
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 184-037-193L011
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC
Ngā Rauemi: 1.184-037-193L011.pdf2.184-037-193L011.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 184-037-193L011
Tau Wae 184-037-193L011 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga 1.184-037-193L011.pdf2.184-037-193L011.pdf
Waea Wire 26-28 AWG, Stranded Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga IDC, Ribbon Cable Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 184
Packaging Tray Tae Mahi -50°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT) Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga Feed Through, Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Brass Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC
I roto i te taonga: 5446 pcs
Tikiake: 184-037-192-001.pdf
RFQ
Kaihanga: NorComp