184-037-193L001
NorCompNorComp
184-037-193L001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 184-037-193L001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC
Ngā Rauemi: 1.184-037-193L001.pdf2.184-037-193L001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 184-037-193L001
Tau Wae 184-037-193L001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5646 pcs Pepa Raraunga 1.184-037-193L001.pdf2.184-037-193L001.pdf
Waea Wire 26-28 AWG, Stranded Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga IDC, Ribbon Cable Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 184
Packaging Tray Tae Mahi -50°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 37
Momo Tae Panel Mount Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT) Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Feed Through, Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Brass Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
184-037-193L021
184-037-193L021
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC
I roto i te taonga: 5805 pcs
Tikiake: 184-037-193L021.pdf
RFQ
184-037-193L031
184-037-193L031
Kaihanga: NorComp
I roto i te taonga: 5198 pcs
Tikiake: 184-037-193L031.pdf
RFQ
Tikiake: 184-037-192-021.pdf
Tikiake: 184-037-192-031.pdf
Whakaahuatanga: CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT IDC
184-037-193L011
184-037-193L011
Tikiake: 184-037-193L011.pdf
Whakaahuatanga: CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC
Tikiake: 184-025-293L031.pdf
Tikiake: 184-025-293L021.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel