174-E50-111R241
NorCompNorComp
174-E50-111R241 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 174-E50-111R241
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.174-E50-111R241.pdf2.174-E50-111R241.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 174-E50-111R241
Tau Wae 174-E50-111R241 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4639 pcs Pepa Raraunga 1.174-E50-111R241.pdf2.174-E50-111R241.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Raupapa 174-E, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 174-250MEA
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Feature Feature Mating Side, Standard Screws (4-40) Ngā āhuatanga Mounting Brackets
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae White
Te Whakauru Backset 0.370" (9.40mm)