174-E50-111R001
NorCompNorComp
174-E50-111R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 174-E50-111R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.174-E50-111R001.pdf2.174-E50-111R001.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 174-E50-111R001
Tau Wae 174-E50-111R001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4214 pcs Pepa Raraunga 1.174-E50-111R001.pdf2.174-E50-111R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Raupapa 174-E, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 1174-50MEA
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea -
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae White
Te Whakauru Backset 0.370" (9.40mm)