173-E50-213R241
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 173-E50-213R241
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 173-E50-213R241.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 173-E50-213R241
Tau Wae 173-E50-213R241 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6540 pcs Pepa Raraunga 173-E50-213R241.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 173-E, M Series
Packaging Bulk Tae Mahi -50°C ~ 100°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Feature Feature Mating Side, Standard Screws (4-40) Ngā āhuatanga Mounting Brackets
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae White
Te Whakauru Backset 0.283" (7.20mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
173-E50-213R001
173-E50-213R001
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
I roto i te taonga: 6178 pcs
Tikiake: 173-E50-213R001.pdf
RFQ
173-P
173-P
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HOLDER BATTERY 9V ALUMINUM
I roto i te taonga: 40706 pcs
Tikiake:
RFQ
173-E50-211R141
173-E50-211R141
Kaihanga: NorComp
Tikiake: 173-E50-211R141.pdf
173/B
173/B
Kaihanga: Greenlee Communications
Whakaahuatanga: WIRE FERL INSUL
Tikiake: 173/B.pdf
173-E50-212-001
173-E50-212-001
Tikiake: 173-E50-212-001.pdf
173/8
173/8
Tikiake: 173/8.pdf
173-E50-211R241
173-E50-211R241