173-E50-213R141
NorCompNorComp
173-E50-213R141 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 173-E50-213R141
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.173-E50-213R141.pdf2.173-E50-213R141.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 173-E50-213R141
Tau Wae 173-E50-213R141 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6295 pcs Pepa Raraunga 1.173-E50-213R141.pdf2.173-E50-213R141.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 5 (DD, D)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 173-E, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 173-150FEA
173E50213R141
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 50 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T Feature Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Ngā āhuatanga Mounting Brackets Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Brass Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Kāhua Hononga D-Sub
Tae White Te Whakauru Backset 0.283" (7.20mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
173-P
173-P
Kaihanga: Keystone Electronics Corp.
Whakaahuatanga: HOLDER BATTERY 9V ALUMINUM