173-E15-113R001
NorCompNorComp
173-E15-113R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 173-E15-113R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.173-E15-113R001.pdf2.173-E15-113R001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
1040 pcs
2560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 173-E15-113R001
Tau Wae 173-E15-113R001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34919 pcs Pepa Raraunga 1.173-E15-113R001.pdf2.173-E15-113R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 173-E, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 1173-115MEA
173E15113R001
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga Grounding Indents Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Brass Puka Puka Whakapā Machined
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Sub
Tae White Te Whakauru Backset 0.283" (7.20mm)