173-E15-111R241
NorCompNorComp
173-E15-111R241 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 173-E15-111R241
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Ngā Rauemi: 1.173-E15-111R241.pdf2.173-E15-111R241.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 173-E15-111R241
Tau Wae 173-E15-111R241 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 18431 pcs Pepa Raraunga 1.173-E15-111R241.pdf2.173-E15-111R241.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Raupapa 173-E, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 173-215MEA
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Feature Feature Mating Side, Standard Screws (4-40) Ngā āhuatanga Mounting Brackets
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Machined Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae White
Te Whakauru Backset 0.283" (7.20mm)