172-E25-213R001
NorCompNorComp
172-E25-213R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-E25-213R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 1.172-E25-213R001.pdf2.172-E25-213R001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-E25-213R001
Tau Wae 172-E25-213R001 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 26470 pcs Pepa Raraunga 1.172-E25-213R001.pdf2.172-E25-213R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 172-E, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 1525FNEA
172E25213R001
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A