172-E25-212-031
NorCompNorComp
172-E25-212-031 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-E25-212-031
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-E25-212-031
Tau Wae 172-E25-212-031 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 5253 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 172-E
Packaging - Ētahi Ingoa 4525FE
47E09F
47E09F-ND
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Mating Side (4-40) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A