172-E25-202-911
NorCompNorComp
172-E25-202-911 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-E25-202-911
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 172-E25-202-911.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-E25-202-911
Tau Wae 172-E25-202-911 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5842 pcs Pepa Raraunga 172-E25-202-911.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 172-E
Packaging - Ētahi Ingoa 202925FE
46E09F
46E09F-ND
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Cable Side (4-40); Mating Side, Female Screwlock (4-40) Ngā āhuatanga Board Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A