172-E25-202-001
NorCompNorComp
NorComp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-E25-202-001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 172-E25-202-001.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-E25-202-001
Tau Wae 172-E25-202-001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5478 pcs Pepa Raraunga 172-E25-202-001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 172-E
Packaging - Ētahi Ingoa 1125FE
95E09F
95E09F-ND
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A