172-E15-202R001
NorCompNorComp
172-E15-202R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-E15-202R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 172-E15-202R001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-E15-202R001
Tau Wae 172-E15-202R001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52642 pcs Pepa Raraunga 172-E15-202R001.pdf
Waea Wire 20-26 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 172-E, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 1115FER
172E15202R001
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A