172-E15-202-011
NorCompNorComp
172-E15-202-011 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-E15-202-011
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 172-E15-202-011.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-E15-202-011
Tau Wae 172-E15-202-011 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 27601 pcs Pepa Raraunga 172-E15-202-011.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa 172-E
Packaging - Ētahi Ingoa 2115FE
83E09F
83E09F-ND
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT) Feature Feature Cable Side (4-40)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal